BPA sport marketing a.s.
ZIPO film s.r.o
Sport 5, a.s.
Studio VirtualBPA sport marketing a.s.
BPA sport marketing patří mezi evropské lídry na poli sportovního marketingu. Společnost dlouhodobě drží marketingová a TV práva na českou extraligu ledního hokeje, zastupuje přední české závodní jezdce, vlastní TV práva pro mnoho prestižních motoristických šampionátů a zajišťuje prestižní společenské akce včetně vyhlášení sportovce roku. Společnost BPA kromě jiného přivedla jako prvního Čecha Tomáše Engeho do formule 1 a Romana Krestu do továrního týmu Ford ve světovém šampionátu rallye.
www.bpa.cz


ZIPO film s.r.o.
Filmová, reklamní a produkční společnost ZIPO film s.r.o. vznikla sice až v roce 1999, její kořeny však sahají více než osm let zpět. U zrodu první živnosti stál bývalý vrcholový sportovec a reprezentant, dnes celosvětově uznávaný fotograf, režisér a producent Adolf Zika.
www.zipofilm.cz
Sport 5, a.s.
Společnost Sport5 a.s. je provozovatelem první česká satelitní a kabelová televize TV SPORT 5 s programem zaměřeným výhradně na motoristický sport a motorismus, šířený prostřednictvím satelitního a kabelového vysílání na území České republiky a Slovenska. Hlavní náplní jsou přenosy předních motoristických šampionátů, jakými jsou například DTM, NASCAR Sprint Cup Series, FIA GT, F3 Euro Series, či Porsche Carrera Cup. Program doplňuje dopravní zpravodajství připravované ve spolupráci s Autoklub Czech Assistance ACA a dále řada tématických převzatých magazínů a magazínů vlastní tvorby.
www.sport5.cz


STUDIO VIRTUAL
STUDIO VIRTUAL je plně digitálním zvukovým post-produkčním studiem. Přímo v centru Prahy poskytuje komplexní služby při záznamu a zpracování zvuku pro film, televizi, rozhlas a divadla. Sedm pracovišť na platformě ProTools HD splňuje ty nejnáročnější kriteria na kvalitu zvuku. V roce 1998 získalo STUDIO VIRTUAL licenci pro finální mix filmů ve formátu Dolby SR®, později DOLBY DIGITAL®. V posledních letech začala společnost aktivně podporovat nové české filmy formou koprodukčních vkladů do projektů.
www.studio-virtual.cz